Gwiazdy lombardu gdzie obejrzeć
Gwiazdy lombardu cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Reality


Czas trwania

27m


Data wydania

19.07.2009


Oryginalny tytuł

Pawn Stars


Gwiazdy lombardu (2009)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Gwiazdy lombardu w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Długo przed erą banków i bankomatów, lombardy były kluczowym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce. Nadal odgrywają ważną rolę w pomaganiu ludziom w trudnych sytuacjach finansowych. Program "Gwiazdy lombardu" przenosi widzów do rodzinnego lombardu Gold & Silver, położonego na przedmieściach Las Vegas. Prowadzony przez trzy pokolenia rodziny Harrison lombard stał się miejscem fascynujących historii i negocjacji. Harrisonowie z humorem i sprytem oceniają wartość przedmiotów przyniesionych przez klientów. Począwszy od codziennych przedmiotów, aż po unikalne i historyczne artefakty takie jak XVI-wieczny miecz samurajski, pierścień mistrzów ligi futbolowej, obraz Picassa czy XVII-wieczny dokument sądowy. Kluczowe dla nich jest umiejętność rozróżnienia autentycznych przedmiotów od podróbek. A także odpowiadanie na pytania: "Jaką historię kryje ten przedmiot?" i "Ile jest wart?".

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Gwiazdy lombardu w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Gwiazdy lombardu Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne