Resident Alien gdzie obejrzeć
Resident Alien cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 8,1 imdb 0 0 0


Gatunek

Sci-Fi & Fantasy


Czas trwania

45m


Data wydania

27.01.2021


Oryginalny tytuł

Resident Alien


Twórcy

Chris Sheridan


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Resident Alien (2021)

Liczba sezonów: 3

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial Resident Alien w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

Po katastrofie swojego statku kosmicznego, obcy znajduje schronienie w niewielkim miasteczku, udając emerytowanego lekarza. Dzięki swoim parapsychicznym zdolnościom, skutecznie ukrywa swoją nieziemską naturę. Jego jedynym pragnieniem jest spokojne oczekiwanie na misję ratunkową... jednak sprawy komplikują się. Gdy w Patience umiera miejscowy doktor, "doktor Harry" wplątuje się w szereg wydarzeń wykraczających poza zwykłą praktykę medyczną. Tymczasem, na jego ślad wpadają agenci służb specjalnych.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Resident Alien w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Resident Alien Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne