Biedne istoty gdzie obejrzeć
Biedne istoty cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 8,0 imdb 0 0 0


Gatunek

Sci-Fi, Komedia, Romans


Czas trwania

2h 22m


Data wydania

07.12.2023


Oryginalny tytuł

Poor Things


Twórcy

Yorgos Lanthimos


Kraj produkcji

Irlandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Biedne istoty (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Biedne istoty w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Biedne istoty pod reżyserskim okiem Yorgosa Lanthimosa to niezwykły opis przemiany Belli Baxter (w tej roli Emma Stone). Czyli młodej kobiety ożywionej przez innowacyjnego i nietuzinkowego naukowca, doktora Godwina Baxtera (Willem Dafoe). Bella, pod jego pieczą, entuzjastycznie poznaje życie na nowo, pragnąc jednocześnie doświadczyć jego bogactwa. W dążeniu do nowych przeżyć, wyrusza w ekscytującą, pełną wyzwań podróż. Porusza się po kontynentach u boku przebiegłego i wyuzdanego adwokata, Duncana Wedderburna (Mark Ruffalo). Nieobciążona ograniczeniami swojej epoki, Bella z determinacją zmierza do realizacji swojego najważniejszego celu – walki o równość i niepodległość.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Biedne istoty w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Biedne istoty Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne