Go gdzie obejrzeć
Go cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,2 imdb 0 0 0


Gatunek

Kryminał, Thriller, Komedia


Czas trwania

1h 38m


Data wydania

09.04.1999


Oryginalny tytuł

Go


Twórcy

Doug Liman


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Go (1999)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Go w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Boże Narodzenie w Los Angeles. Ronna (Sarah Polley), pracująca w supermarkecie, ma problemy z domknięciem budżetu. Musi zgromadzić 400 dolarów, które potrzebuje na opłacenie zaległości czynszowej. Decyduje się wraz z przyjaciółką Claire (Katie Holmes) na oszukanie znajomego dilera narkotyków (Timothy Olyphant). Nie zdają sobie sprawy, że ich działania sprawią, że staną się celem zainteresowania policji. Następuje pełne napięcia 24 godziny, podczas których może wydarzyć się cokolwiek.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Go w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Go Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne