Saltburn gdzie obejrzeć
Saltburn cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 7,6 imdb 0 0 0


Gatunek

Thriller, Komedia, Dramat


Czas trwania

2h 11m


Data wydania

16.11.2023


Oryginalny tytuł

Saltburn


Twórcy

Emerald Fennell


Kraj produkcji

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Saltburn (2023)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Saltburn w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Student Uniwersytetu Oksfordzkiego dostaje zaproszenie od swojego charyzmatycznego i arystokratycznego kolegę z klasy. Chcą spędzić lato w obszernej, pełnej ekscentryczności rezydencji jego rodziny. To wyjątkowe doświadczenie na zawsze pozostanie w jego pamięci.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Saltburn w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Saltburn Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne