Głośnik Wi-Fi Symfonisk w kształcie lampy od IKEI dostępny w Polsce

IKEA właśnie zaprezentowała głośnik Wi-Fi z serii Symfonisk w kształcie lampy stołowej. Ciekawy gadżet został zaprojektowany przy współpracy ze znanym producentem sprzętu Audio - firmą Sonos.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 1 min

Nowa lampa z serii IKEA Symfonisk to oryginalnie wyglądający, a zarazem wszechstronny sprzęt. Źródło światła zostało opatrzone pięknym bambusowym kloszem, którego wymiary według producenta wynoszą 25 x 20 cm.

Co ważne, ze sprzętu można korzystać również w formie głośnika Wi-Fi. W pracach nad sprzętem brał udział koncern Sonos, który jest znany z wysokiej jakości urządzeń audio. To miało zagwarantować odpowiednie wrażenia z odtwarzanego dźwięku.

Urządzenie może emitować audio w zakresie 180 stopni, a nawet w połączeniu z drugą lampą lub głośnikami marki Sonos. Co więcej, głośnik umożliwia łączność z aplikacją Spotify oraz technologią Apple AirPlay 2. W ten sposób całość może stanowić element systemu smart home firmy IKEA.

Dla zainteresowanych: głośnik Wi-Fi Symfonisk w postaci lampy trafił już do sprzedaży w Polsce. Cena tego modelu obecnie wynosi 749 złotych.

Zobacz także: Skutki wypadku Jonathana Goodwina w Mam Talent
TAGI: , ,
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *