BTS Monuments: Beyond the Star gdzie obejrzeć
BTS Monuments: Beyond the Star cały serial online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 0 0 0


Gatunek

Dokumentalny


Data wydania

20.12.2023


Oryginalny tytuł

BTS Monuments: Beyond The Star


Kraj produkcji

Korea Południowa


BTS Monuments: Beyond the Star (2023)

Liczba sezonów: 1

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały serial BTS Monuments: Beyond the Star w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA SERIALU

"BTS Monuments: Beyond The Star" to wynik współpracy między Disneyem a koreańską wytwórnią Hybe, do której należy zespół BTS. Serial dokumentalny będzie śledził dekadę kariery tego k-popowego zespołu, który swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2013 roku. Od tego czasu stał się globalnym fenomenem. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć ekskluzywne wywiady, występy i sceny zza kulis. W produkcji pojawią się także Bang Si-Hyuk, prezes Hybe, oraz Kang Myeongseok, autor biografii zespołu.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć BTS Monuments: Beyond the Star w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały serial jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

BTS Monuments: Beyond the Star Cały Serial - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne