Trenerzy The Voice Kids ujawnili swoje fobie i skryte lęki

Jesteście ciekawi czego boją się trenerzy "The Voice Kids"? Ostatnio podczas nagrań programu ujawnili oni swoje największe fobie, a Baron opowiedział straszną przygodę sprzed lat, którą zafundował mu własny brat.

Fomen Fomen
Przeczytasz w 4 min

Wkrótce zakończy się piąta edycja muzycznego talent show z udziałem muzykalnych. Tegoroczna odsłona programu obfitowała w wiele wyjątkowych występów uczestników. Pozwoliła także jeszcze lepiej poznać Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona, którzy podzielili się historiami ze swojego życia. W trakcie prac na planie talent show trenerzy opowiedzieli o swoich lękach.

„Nigdy nie skoczę ze spadochronem” – wyznał bez chwili wahania Dawid Kwiatkowski.

Szybko jednak okazało się, że to co dla Dawida jest niewyobrażalne, Baronowi i Tomsonowi sprawiło ogromną przyjemność.

„Skakałem dwa razy. Tomson raz ze mną skakał. Było super. Moment zanim wyskoczysz jest najgorszy w twoim życiu. Myślisz co ty robisz? Życie ci niemiłe? Spadałem z prędkością 217 kilometrów na godzinę” – powiedział Baron, opowiadając przy okazji o wrażeniach związanych ze skokiem ze spadochronem.

Cleo obawia się o swoją rodzinę. Baron zdradził historię z dzieciństwa…

Cleo przyznała, że nie ma żadnych fobii, ale nie przestaje martwić się o rodzinę. „Najbardziej boję się o bliskich. Gdziekolwiek moi rodzice jadą albo mój brat, w mojej głowie są niepokojące myśli” – zdradziła wokalistka.

Zobacz także: Skutki wypadku Jonathana Goodwina w Mam Talent

Baron postanowił opowiedzieć historię z czasów kiedy był nastolatkiem. Okazało się, że mrożące krew w żyłach doświadczenie zapewnił mu własny brat.

„Przypomniało mi się, co mój brat mi zrobił jak miałem piętnaście lat. Bardzo się kochamy, ale wtedy to był czas, kiedy robiło się sobie psikusy. W tamtym czasie brat miał płytę z muzyką z horroru. Samym dźwiękiem byłeś przerażony. Mój brat schował mnie pod kołdrę i złapał w taki sposób, że nie mogłem się ruszać. Włączył muzykę na cały regulator i sprasował mi mózg takim horrorem. To była klaustrofobia, lęk przed ciemnością i jeszcze straszna muzyka” – opowiedział Baron.

Czym jest „The Voice Kids”?

The Voice Kids to polski program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2 od 1. stycznia 2018, oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie.

W czerwcu 2017 roku TVP ogłosiła przesłuchania do programu dla osób w wieku 8–15 lat, a od czwartej edycji uczestnikami programu mogą być osoby w wieku 8–14 lat. Regulamin przewiduje nawet uczestnictwo osób 7- i 15-letnich, jednak na występ takiego uczestnika produkcja musi wyrazić zgodę.

Zobacz także: Mandaryna odpowiada na komentarz Michała Wiśniewskiego

Nagrania programu realizowane są w ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie.

W przesłuchaniach w ciemno bierze udział około stu uczestników wyłonionych podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów produkcyjnych. Na starcie trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeżeli któryś z trenerów chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego i śpiewający trafia wtedy do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista sam wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować. Przesłuchania kończą się skompletowaniem 18-osobowej drużyny przez każdego z trenerów.

Kolejny etap to bitwy, podczas których trenerzy wybierają ze swojej drużyny po 3 osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Następnie trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z drużyny. Po bitwach w konkursie pozostaje po 6 osób w każdej drużynie, a trenerzy eliminują kolejne osoby, które nie dostaną się do finału w etapie o nazwie sing off. Wszyscy uczestnicy śpiewają kolejno utwory, które wykonali na przesłuchaniach w ciemno, a później trener ogłasza ostateczny, trzyosobowy skład finałowy.

Z kolei w finale uczestnicy śpiewają piosenkę z cudzego repertuaru, a następnie każdy trener wybiera jednego zawodnika, który przechodzi do ścisłego finału, a w nim najlepsza trójka wykonuje autorski singiel. Zwycięzcę wybierają widzowie poprzez głosowanie SMS. Nagrodą główną w programie „The Voice Kids” jest możliwość wydania singla w wytwórni Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł.

Zobacz także: Maja Cembrzyńska zabiera głos po finale Voice of Kids
Udostępnij ten artykuł
Autor: Fomen
Blog fomen to ogrom recenzji produktów (w tym cyfrowych) i usług, a także poradniki, felietony, opiniotwórcze teksty, ciekawostki, wyjaśnienia zagadnień ze świata nauki i okazjonalne doradztwo w zakupach. Jesteś dumni, że udało nam się zbudować w sieci miejsce skupiające dużą społeczność pasjonatów nowych technologii i innowacji, rozrywki, motoryzacji, sportu, muzyki, filmów i seriali.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *