Aligator 3 - Lake Placid gdzie obejrzeć
Aligator 3 - Lake Placid cały film online

Ulubiony

Lubię to

Nie lubię

OCENA

0% ocena 3,3 imdb 0 0 0


Gatunek

Akcja, Sci-Fi, Thriller, Horror


Czas trwania

1h 33m


Data wydania

21.08.2010


Oryginalny tytuł

Lake Placid 3


Twórcy

Griff Furst


Kraj produkcji

Stany Zjednoczone


Kategoria wiekowa

R

Aligator 3 - Lake Placid (2010)

Nie wiesz gdzie obejrzeć cały film Aligator 3 - Lake Placid w polskiej wersji językowej z legalnego źródła? Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się gdzie znaleźć online dowolny film lub serial na popularnych serwisach streamingowych. Ponadto z nami porównasz ceny, wybierzesz jakość oraz odkryjesz portale VOD, na których będziesz w stanie wypożyczyć wybraną produkcję. Możesz ją również zakupić lub uzyskać do niej dostęp w ramach abonamentu.

FABUŁA FILMU

Szeryf przenosi swoją rodzinę do Lake Placid, miejsca znane z przeszłości z niebezpiecznych ataków krokodyli. Mimo zapewnień mieszkańców o tym, że krokodyle już tam nie występują, jego syn odkrywa i zaczyna karmić kilka młodych krokodyli. Te szybko dorastają do rozmiarów dorosłych osobników. Rozpoczynają serię ataków na rodzinę szeryfa, miejscową faunę oraz na samą społeczność miasteczka.

Poniżej sprawdzisz gdzie obejrzeć Aligator 3 - Lake Placid w całości online po polsku. Znajdziesz go w bibliotekach VOD, serwisach streamingowych, sklepach internetowych i nie tylko. Wybierz opcję, która najbardziej ci odpowiada, a następnie przejdź do zewnętrznego serwisu w celu zakupu. Sprawdź czy cały film jest dostępny z lektorem, napisami czy dubbingiem.

Aligator 3 - Lake Placid Cały Film - Gdzie Oglądać Online

Podobne produkcje

podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne
podobne